Slevy a výhry

Podívejte se, jaké slevy a výhry čekají na účastníky Do práce na kole 2018

Slevy

ORTLIEB

Legenda ve světě cyklistických a cykloturistických brašen

10% sleva na jednorázový nákup jakéhokoliv zboží značky ORTLIEB u jednoho z prodejců ORTLIEB. Seznam prodejců najdete na webu distributora Azub.  Při nákupu zboží zadejte nebo předložte slevový kód, který naleznete ve svém profilu na hlavní stránce (případně pod tabulkou zapisování jízd)

Značku Ortlieb založil v roce 1982 v Německu Hartmund Ortlieb vášnivý cyklista a horolezec, který si ve své dílně ušil první vodotěsné brašny z plachty na kamión, jelikož v té době se žádné takové cyklobrašny nevyráběly. Během let vývoje a zdokonalování se jeho brašny staly pojmem po celém světě a to hlavně v komunitě těch nejodvážnějších cyklistů a vyhledávačů extrémních treků a expedic na kole.

 

25% sleva na cyklobrašnu s potiskem Do práce na kole

Brašnu se slevou můžete zakoupit zde

 

VELO

25 % sleva na předplatné časopisů Velo, Cykloturistika, 53×11 nebo elektrokola.

Předplatné se slevou objednávejte na e-mailové adrese predplatné@vpress.cz. V emailu uveďte titul který chcete objednat a kód DPNK 2018. Vpress vám zašle upravenou fakturu, kterou zaplatíte převodem z účtu. Přejeme příjemné čtení!

 

ALZA

Každý účastník Do práce na kole 2018 získává slevu 200 Kč na cyklistický sortiment při nákupu nad 2000 Kč.

Vložte slevový kód DPNK2018 v prvním košíku objednávky do pole „Využít slevový / dárkový poukaz“ a potvrďte volbu. Po vložení kódu se vám sleva z hodnoty objednávky automaticky odečte

Citybikes

10 % sleva na veškeré zboží citybikes.cz i na kolosbikes.com. Stačí přijít na kamennou prodejnu a říci, že jste z Do práce na kole 2018, nebo to samé napsat při objednávce přes internet od poznámky ve třetím kroku platby.

 

Cykloserver || SHOCart

15 % sleva z internetových cen na cyklomapy, cykloprůvodce a cykloatlas v shocart eshopu. Při koupi zadejte slevový kód „DPNK“.

Kondice

20% sleva na roční předplatné časopisu Kondice. Objednávat je možné na webu mojepredplatne.cz, emailu a nebo telefonu +420 272 015 020. Při objednávce uveďte kód DOPRACENAKOLE.

SportObchod.cz

Každému účastníkovi Do práce na kole, který překoná 100 km věnuje SportObchod.cz kredit v hodnotě 100 Kč na nákup.

 

Kniha Městem na kole od nakladatelství Grada

Kniha Městem na kole

15% sleva na knihu Městem na kole od nakladatelství Grada. Jádro knihy tvoří základní dovednosti pohybu v provozu. Ostatní kapitoly vám poskytnou všechny informace potřebné pro každodenní jízdu na kole po celý rok. Autoři vám představí různé typy kol a jejich vybavení, tipy, jak jezdit v běžném oblečení i v dešti, a poradí, jak v jízdě vytrvat i za zhoršených podmínek. Některé kapitoly jistě zaujmou i rekreační nebo sportovní cyklisty.

Knihu objednávejte na stránkách Grada. V prvním kroku objednávky vložte slevový kód NAKOLE.

Veškeré slevy platí do 30. 6. 2018.

 

Výhry celorepublikových soutěží

Na této stránce naleznete výhry v celorepublikových soutěžích (cyklozaměstnavatel roku, kreativní soutěž, výkonnost, a další)

Ostatní soutěžní kategorie budou vyhlášeny v jednotlivých městech. Na podstránkách města, pod kterým jste se zaregistrovali budou v sekci výhry postupně přibývat i odměny pro vítěze pravidelnostních, výkonnostních a běžeckých kategoriích.

 

Cyklozaměstnavatel roku

Cenou pro k cyklistům nejpřátelštější firmu letošního ročníku Do práce na kole budou knihy od nakladatelství Práh a kniha Městem na kole.

 

RunCzech Běhej do práce

Nejpravidelnější běžci získají zájezd od CK Kudrna, startovné na O2 pražské štafetě 2018 pořádané RunCzech, předplatné časopisu Běhej.com a knihu od nakladatelství Práh.

 

Nejvýkonnější muž a žena ČR

Nejvýkonnější cyklista a cyklistka z celé České republiky získají zájezd od CK Kudrna a knihu od nakladatelství Práh. Nejvýkonnější žena získá také tištěné předplatné časopisu Reportér, nejvýkonnější muž vyhrává elektronické a audio předplatné magazínu Reportér.

Nejvýkonnější běžec/běžkyně nebo chodec/chodkyně vyhrávají startovné na O2 pražské štafetě 2018 pořádané RunCzech, elektronické a audio předplatné měsíčníku Reportér a knihu od nakladatelství Práh.

 

Vědomostní kvíz

Z účastníků, kteří správně odpověděli na všechny otázky v našem průběžném vědomostním kvízu, vylosujeme tři výherce. Ti získají cyklobrašnu od Azubu, knihu od nakladatelství Práh a jeden z nich navíc získá i zájezd od CK Kudrna.

 

Kreativní soutěž s Kudrnou: Zážitkovna

Výherce získá zájezd od CK Kudrna, předplatné časopisu Cykloturistika nebo Běhej.com dle preferencí a knihu od nakladatelství Práh. Podrobná pravidla soutěže.

Další zájezdy od CK Kudrna budete mít šanci vyhrát v rámci soutěžních kategorií celorepublikových soutěží.

 

Generální partneři
Národní partneři
Za finanční podpory a pod záštitou
Mediální partneři