Soutěžní kategorie a pravidla

Květnová akce Do práce na kole je soutěž pro týmy zaměstnanců, ale účastnit se mohou také studenti i jednotlivci, kteří kolegu do týmu nesehnali. Hlásit se můžete z jakéhokoli města ČR.

V letošním roce soutěžíme v následujících kategoriích (podrobná pravidla pro každou kategorii najdete vždy v příslušném odkazu)

  • Pravidelnost týmů – je hlavní soutěžní kategorií, ve které jde o to, aby celý váš tým v průběhu května jezdil/běhal/chodil do práce co nejčastěji (abyste byli zařazeni do slosování o věcné ceny, musíte absolvovat alespoň 66 % cest do práce a z práce). Podrobná pravidla zde.
  • Výkonnost jednotlivců – je tu pro okresní přeborníky, co si rádi dávají do těla a denně našlapají (uběhnou, ujdou) hodně kilometrů. Podrobná pravidla zde.
  • RunCzech Běhej do práce – Kolo vám nesedí a raději do práce běháte? Zapojte se do běžecké soutěže, kterou jsme vyhlásili s naší partnerskou organizací RunCzech. Nevadí, že si ostatní z vašeho týmu zjednodušují cestu do práce jízdním kolem – tato soutěž je o pravidelnosti jednotlivce. Podrobná pravidla zde.
  • Cyklozaměstnavatel roku – klání pro firmy, které ukázkově podporují své zaměstnance v šetrné dopravě do práce (na kole, během či pěšky). Tuto soutěž vyhlašuje každé město zvlášť, ale zároveň odměňujeme i jednoho nejlepšího z celé republiky. Podrobná pravidla zde.
  • Kreativní soutěž s CK Kudrna: Zážitkovna – jestli si myslíte, že v žádné z výše uvedených kategorií nemáte velkou šanci uspět, ale jste kreativní, pošlete nám vtipnou fotografii, anebo videoPodrobná pravidla zde.

Každé město si může pravidla lehce obměnit, proto se podívejte, v jakých kategoriích se soutěží právě u vás.

Pokud budete mít i přesto dotazy týkající se pravidel, kontaktujte nás na kontakt@dopracenakole.cz.

 

Generální partneři
Národní partneři
Za finanční podpory a pod záštitou
Mediální partneři