Jak na to?

1. Zaregistrujte se

Vytvořte se svými kolegy tým o 2 až 5 členech, od 1. 3. se zaregistrujte a upravte si svůj webový profil. Pokud jste spíš individualisti, můžete se přihlásit i sami. Soutěžit můžete odkudkoliv v ČR, ale přihlásit se musíte pod jedním z pořadatelských měst. Čím dříve se přihlásíte, tím nižší startovné zaplatíte. Více než polovině zaměstnaců platí startovné zaměstnavatel. Nebojte se ho zeptat!

 

2. Oblékněte si soutěžní triko

Pochlubte se originálním soutěžním trikem z biobavlny, využijte řadu slev a výhod a možnost vyhrát skvělé ceny. Přitom si vychutnejte dobrý pocit z toho, že se podílíte na podpoře rozvoje cykloinfrastruktury ve svém městě.

 

3. Jezděte, choďte nebo běhejte

Celý květen jezděte do práce a z práce na (elektro)kole, koloběžce, bruslích, vozíčku, longboardu nebo choďte či běhejte. Uvedené způsoby můžete během soutěže libovolně kombinovat. Například v pondělí a středu můžete jet na kole, v úterý jít pěšky, ve čtvrtek běžet a v pátek dorazit do práce na longboardu.

 

4. Zapisujte si jízdy a soutěžte

Své cesty si zapisujte na dopracenakole.cz nebo přes mobilní aplikaci – automaticky tak soutěžíte v kategoriích Pravidelnost týmu a Výkonnost jednotlivce. Pro běžce je nachystaná kategorie RunCzech Běhej do práce.

 

5. Sledujte výkony ostatních

Na webu uvidíte, jak jsou na tom vaši kolegové i soupeři.

 

6. Zajeďte s kolegy na kafe zdarma

Využijte řadu akcí „na triko“. Kafe nebo zmrzlina s kolegy po práci? Ideální! Aktuální informace o akcích na triko najdete na podstránce svého soutěžního města.

 

7. Vyhrajte ceny

V každém městě uspořádáme večírek s vyhlášením vítězů a předáním cen – nejlepší z vás si odnesou kola, koloběžky nebo vstupenky na kulturní a sportovní akce a možná i něco cennějšího – nové přátele. Vyhlašovat budeme i Cyklozaměstnavatele roku.

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři
Pod záštitou