Pro firmy

Více než 1 200 firem se zapojilo do loňského ročníku Do práce na kole. Přidejte se k nim! Podpořit svoje zaměstnance v dojíždění do práce na kole se vaší firmě rozhodně vyplatí. V čem?

  • ušetříte peníze – za parkovací místa, za firemních auta (údržbu, amortizaci, benzín atd.), za nemocenskou (protože sportovci jsou prokazatelně méně často nemocní), za teambuilding (protože DPNK je skvělý způsob jak utužit tým)
  • vy i vaši zaměstnanci budete spokojenější – vytržení z pracovního stereotypu, podpora týmového ducha, lepší vztahy a komunikace v týmu, zábava, hravost. To vše nabízí zapojení do Do práce na kole.
  • vaši zaměstnanci budou výkonnější – lidé, kteří se pravidelně pohybují, jsou celkově v lepší kondici, a dokonce jim to i rychleji myslí!
  • zaměstnanci na vás budou hrdí – budou hrdí na to, že pracují pro zaměstnavatele, který podporuje dobrou věc; kterému není lhostejná spokojenost jeho zaměstnanců, ale ani jeho vliv na životní prostředí.
  • pomůžete zlepšit prostředí svého města – přece vám záleží na tom, aby se nám tu všem lépe žilo. Když bude více lidí jezdit do práce čímkoli jiným než autem, bude se nám tu všem lépe dýchat. Zapojit svoje zaměstnance do Do práce na kole je to nejjednodušší, co v tomto směru můžete udělat.
  • lepší obraz vaší firmy/CSR – také vaši zákazníci jistě ocení, uslyší-li vaše jméno v souvislosti se sympatickou a prospěšnou akcí. Zapojením do soutěže Do práce na kole můžete tedy pomoci jak svému okolí, tak i dobrému jménu vaší firmy.

Jak podpořit své zaměstnance a kolegy, aby se zapojili do Do práce na kole? :

  • Propagujte soutěž Do práce na kole ve Vaší organizaci
  • Uhraďte jako zaměstnavatel za soutěžící startovné fakturou
  • Vytvořte vnitrofiremní soutěž a zapojte pobočky z celé republiky
  • Zlepšete podmínky pro dojíždění na kole a soutěžte o titul Cyklozaměstnavatel roku

Propagujte soutěž Do práce na kole ve Vaší organizaci

Stačí jeden hromadný email vašim zaměstnancům s pozvánkou do letošního ročníku Do práce na kole (registrace do konce dubna), článek ve zpravodaji nebo i plakátek na nástěnce. Čím více se bude o soutěži ve vaší firmě mluvit, tím více lidí se do ní zapojí.

Uhraďte za své zaměstnance startovné fakturou

Podpořte své zaměstnance v aktivním životním stylu a uhraďte za ně startovné hromadně fakturou. To můžete udělat snadno přímo v registračním systému. Pokud jste účastníkem soutěže, zažádejte si o nastavení “Koordinátora společnosti” v profilu. Pokud se soutěže neúčastníte, vytvořte si speciální účet Koordinátora společnosti.

Soutěžte v rámci firmy i republiky – uspořádejte vnitrofiremní soutěž

Představte si, že se vaši zaměstnanci pro soutěž nadchnou a do práce na kole budou chtít jezdit všichni. Není nic jednoduššího, než uspořádat vnitrofiremní soutěž! Jde o skvělou příležitost, jak stmelit váš tým. Pokud patříte mezi velké firmy, je to i příležitost, jak si zasoutěžit s krajskými pobočkami. Rádi vám s organizací vnitrofiremní soutěže pomůžeme. K tomu se potřebujete stát tzv. firemním správcem (buď si jako registrovaný soutěžící zažádejte o nastavení firemního správce v profilu, nebo – pokud se nehodláte soutěže sam/a účastnit, vytvořte si smostatný účet firemního správce).

Získejte titul Cyklozaměstnavatel roku

Do soutěže Do práce na kole se za dobu své existence přihlásilo již přes tisíc firem. Některé poskytují svým zaměstnancům lepší podmínky pro dojíždění na kole než jiné, a pro ty nejlepší jsme přichystali titul Cyklozaměstnavatel roku. Stojany, sprchy a příjemné zázemí jsou pro ně samozřejmostí. Titul může získat i vaše firma, pokud přihlásí do soutěže alespoň jeden tým. Více o soutěži najdete v pravidlech.

Jsme spojeni s dobrými značkami

Všichni soutěžící dostanou designová eko-trička díky tiskárně trik OP TIGER a TNT Expressu, který bleskově doručí balíčky s trikem všem soutěžícím. Produkčně náročná akce by se neobešla bez finančního příspěvku Nizozemské ambasády a firmy ABRA Software. Díky mediální péči České televize a agentury MEC se bude šlapat doufejme úplně všude.

 

 

Generální partneři
Národní partneři
Mediální partneři