Cyklozaměstnavatel roku

Do výzvy Do práce na kole se za dobu její existence přihlásily stovky firem. Některé poskytují svým zaměstnancům lepší podmínky pro dojíždění na kole než jiné, a pro ty nejlepší jsme přichystali titul Cyklozaměstnavatel roku.

Stojany, sprchy a příjemné zázemí jsou pro cyklozaměstnavatele samozřejmostí. Titul může získat i vaše firma, pokud se do výzvy přihlásí alespoň jeden tým.

Přečtěte si, co titul Cyklozaměstnavatel roku přinesl výherci roku 2017, společnosti EY.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se může jakýkoliv zaměstnavatelský subjekt prostřednictvím jednoho svého zapojeného zaměstnance.

Přihlášení do soutěžní kategorie proběhne zasláním odpovědí na dotazník. Dotazník najde účastník během května ve svém profilu.

Dotazník hodnotí opatření, kterými zaměstnavatel podporuje své zaměstnance v dojížďce do práce na kole. Body navíc firma získá také pokud pro své zaměstnance uspořádá vlastní vnitrofiremní soutěž.

Má-li soutěžící subjekt více poboček, případně objektů (lokalit), které jsou místem výkonu práce zaměstnanců, je každá taková pobočka nebo objekt v rámci výzvy hodnocena jako samostatný zapojený subjekt.

První tři organizace, které v dotazníku dosáhnou nejvyššího počtu bodů, navštíví místní organizátor Do práce na kole a na základě zjištěné reálné úrovně cykloopatření v daném soutěžním subjektu vybere finálního vítěze.

Pokud to myslíte opravdu vážně, pouvažujte nad certifikovaným evropským standardem pro hrdé zaměstnavatele podporující své zaměstnance v podpoře dojíždění do práce na kole.

 

Další informace

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři
Pod záštitou