Výhody zapojení do soutěže

Více než 1 950 firem a organizací se zapojilo do loňského ročníku Do práce na kole. Přidejte se k nim! Podpořit svoje zaměstnance v dojíždění do práce na kole se vaší firmě rozhodně vyplatí. V čem?

  • Vy i vaši zaměstnanci budete spokojenější – vytržení z pracovního stereotypu, podpora týmového ducha, lepší vztahy a komunikace v týmu, zábava, hravost. To vše nabízí zapojení do soutěže Do práce na kole.
  • Ušetříte peníze – za parkovací místa, za firemní auta (údržbu, amortizaci, benzín, atd.), za nemocenskou (protože sportovci jsou prokazatelně méně často nemocní), za teambuilding (protože Do práce na kole je skvělý teambuilding).
  • Vaši zaměstnanci budou výkonnější – lidé, kteří se pravidelně pohybují, jsou celkově v lepší kondici, a dokonce jim to i rychleji myslí!
  • Zaměstnanci na vás budou hrdí – budou hrdí na to, že pracují pro zaměstnavatele, který podporuje dobrou věc; kterému není lhostejná spokojenost jeho zaměstnanců, ale ani jeho vliv na životní prostředí.
  • Pomůžete zlepšit prostředí svého města – přece vám záleží na tom, aby se nám tu všem lépe žilo. Když bude více lidí jezdit do práce čímkoli jiným než autem, bude se nám tu všem lépe dýchat. Zapojit svoje zaměstnance do Do práce na kole je to nejjednodušší, co v tomto směru můžete udělat.
  • Lepší obraz vaší firmy/CSR – také vaši zákazníci jistě ocení, uslyší-li vaše jméno v souvislosti se sympatickou a prospěšnou akcí. Zapojením do soutěže Do práce na kole tedy můžete pomoci jak svému okolí, tak i dobrému jménu vaší firmy.
  • Můžete získat i titul cyklozaměstnavatel roku.

 

Více informací o soutěži:

 

Kontakt pro firmy a partnery soutěže

Lenka Myšáková, manažerka soutěže – lenka.mysakova@auto-mat.cz, 724 464 422

Generální partneři
Národní partneři
Za finanční podpory a pod záštitou
Mediální partneři