Slevy a výhry

Podívejte se, jaké slevy a výhry čekají na účastníky Do práce na kole 2017

Slevy


ORTLIEB  

20 % sleva na speciální limitovanou edici vodotěsné brašny ORTLIEB Back-Roller Design s potiskem Do práce na kole 2017
a dále
10 % sleva na jednorázový nákup jakéhokoliv zboží značky ORTLIEB u jednoho z prodejců ORTLIEB. Pro uplatnění slevy vyplňte a na prodejně odevzdejte slevový kupón, který najdete ve všech startovacích balíčcích. 

 

VELO

20 % sleva na předplatné časopisů Velo, Cykloturistika nebo 53×11 

Předplatné objednávejte na emailové adrese predplatne@vpress.cz. Do textu uveďte: „Předplatné časopisu XY, sleva DPNK“, vaši doručovací adresu a v případě, že požadujete fakturu, tak také vaše fakturační údaje. 

 

WELEDA

15 % sleva na celý sortiment Weleda
, výrobce přírodní a BIO kosmetiky. Sleva se nevztahuje na dárkové sety a poukazy. Při koupi na e-shopu zadejte heslo: „Do práce na kole“.


CITYBIKES

10 % sleva na veškeré zboží citybikes.cz i na kolosbikes.com. Do poznámky při objednávce zadejte: „DPNK 10% sleva“.  Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží.

 

CYKLOSERVER / SHOCart

15 % sleva z internetových cen na vybrané cykloprodukty (cyklomapy, cykloprůvodce a cykloatlas). Při koupi zadejte slevový kód „DPNK“. Sleva platí od 15. března.

 

 

AUTONAPŮL – první český carsharing

Sleva 300,- Kč na první měsíc užívání/sdílení. Registrujte se na www.autonapul.cz a při registraci uveďte heslo „Do práce na kole“. Autonapůl působí už v 9 městech ČR. Vyzkoušejte si ho!

 

REKOLA – týden bikesharingu zdarma

Soutěžíte za Prahu, Brno, České Budějovice nebo Olomouc? Nemáte vlastní kolo, nebo se bojíte o jeho zcizení? Můžete využít našeho partnerství s organizací Rekola.cz (růžová kola), která poskytuje bikesharing ve zmíněných městech.

Pro soutěžící je připravena speciální akce, kdy všichni noví uživatelé Rekol, kteří se zaregistrují do soutěže Do práce na kole do 7. dubna dostanou voucher na týden na Rekolech zdarma ve zmíněných městech . Posléze budete moci Rekola taktéž využít už za standardních podmínek v podobě jednorázové výpůjčky na 60 min. za cenu MHD lístku ve vašem městě, případně si za 1.199 Kč zaplatit členství na sezónu 2017 na webu www.rekola.cz/registrace nebo v aplikaci do mobilu Rekola.

Na stejném odkazu po registraci uplatníte i voucher, který po 10.4. najdete ve svém osobním profilu po přihlášení do  registračního systému Do práce na kole. Po registraci nového uživatele na stránkách www.rekola.cz/registrace budete vyzváni k využití voucheru, který zadáte při registraci a od té chvíle čerpáte výhodu jízd zdarma (platí při dodržení jízdy do 60 min.). Voucher je aktivovaný dnem zadání při registraci.

Chcete-li dojednat partnerství či další výhody pro vaší firmu, ozvěte se kolegovi z Rekol na e-mail: radim.zabadal@rekola.cz, tel. 773333612.

Dotazy k výpůjčce kol směřujte na infolinku: +420 778 099 878.

 

naBOSo

Sleva 10 % na nákup bosých bot v obchodě naBOSo pro všechny, kdo při nákupu řeknou heslo Auto*Mat. Výběr bot: naboso.cz.
Bezplatná účast pro všechny, kdo na bosém výletě Turistiky naboso řeknou stejné heslo. Bosé výlety viz turistikanaboso.cz/akce
Další výhry od naBOSo najdete pod výhrami v Praze.

 

 

SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍN

Sleva 10% na nákup cyklistických helem a oblečení v e-shopu www.kola-radotin.cz. Do poznámky na konci objednávky uveďte heslo „Do prace na kole“ a cena Vám bude ručně upravena.

LOPIFIT

5 % sleva na nákup chodícího elektrokola Lopifit na stránkách lopifit.cz. Lopifit znamená revoluci ve způsobu přepravy, sportu, i relaxace. Na kole jezdí každý, my na něm chodíme!

Do poznámky při objednávce zadejte: „dopracenakole2017-5%“.  Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží.

 

Veškeré slevy platí do 30. 6. 2017.

Výhry celorepublikových soutěží


CYKLOZAMĚSTNAVATEL ROKU

vyhrává koloběžku Mibo s následným servisem od firmy Červený králík.

a zapůjčení 2 kusů chodícího elektro-kola Lopifit na 2 dny včetně dopravy po celé ČR. Lopifit je zcela nový způsob pohybu. Díky kvalitní baterii (dojezd 40-70 km) a silnému elektromotoru o síle 250W, vám nedá příliš námahy „projít se v parku“, nebo „jít pěšky do práce“. Elektrický motor spolu s precizní převodovkou přiblíží rychlost Vaší chůze rychlosti jízdy na kole, t.j. od 6 do 25 km/h.

 

CYKLOOPATŘENÍ

Autor nejlepšího Cykloopatření vyhrává dvě noci a večeři v Hotelu Vienna House Diplomat.

 

WELEDA – KREATIVNÍ SOUTĚŽ

Nejkreativnější účastníci si odnesou balíčky přírodní BIO kosmetiky od firmy Weleda.

Generální partneři
Národní partneři
Mediální partneři