Pravidla Zářijové výzvy 2020

Letošní Zářijová výzva Do práce na kole s podporou Hello bank! je určena pro jednotlivé zaměstnance a hlásit se můžete z celé ČR (i ze zahraničí). Jako vždy vypisujeme pouze jednu soutěžní kategorii a tou je Pravidelnost jednotlivců. Pro ty soutěživější z vás bude k dispozici také informativní žebříček výkonnosti, abyste se mohli vzájemně hecovat.

  1. Výzva se odehrává v termínu 14.- 27. 9. 2020.
  2. Je určena jednotlivcům, kteří se zaregistrují od 24. 8. do 16. září 2020 prostřednictvím registračního systému.
  3. Registrační poplatek je ve výši 100 Kč.  Každý platící účastník dostane e-mailem po zaplacení částky slevový kupón v hodnotě 100 Kč pro nákup na e-shopu. Pro uplatnění slevového kupónu musí být nákup na e-shopu v minimální hodnotě 200 Kč (do této částky se nezapočítává poštovné). Slevový kupón je platný do 31.12.2020.
  4. Každý účastník musí zaznamenávat své jízdy na kole, svou chůzi či běhání pomocí mobilní aplikace Cyclers, Strava, Na kole Prahou či ručním nahráním GPX souborů z jiných aplikací. Třetí možností je ruční vyplnění typické trasy případně domácího cvičení v registračním systému.
  5. Ručně můžete své cesty či cvičení zaznamenat nejpozději do středy 30. září 2020,  23:59 hod.
  6. Do výzvy se započítává jakákoliv cesta, kterou účastník uskuteční na kole, koloběžce či pěšky. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě.
  7. Započítávají se i kombinované cesty, které jsou zčásti vykonávány vlastní silou a jinými dopravními prostředky (vlak, tramvaj, autobus, auto). V případě kombinované trasy lze započítat pouze tu část cesty, která byla podniknuta vlastními silami.
  8. Do výzvy se rovněž započítává domácí cvičení (např. jóga či rotoped).
  9. Ze všech účastníků výzvy, kteří jsou v den vyhodnocení výzvy odběrateli newsletteru Do práce na kole (přihlásit k odběru se lze v průběhu registrace či později v nastavení účtu) a splňují procento pravidelnosti nad 66 %, vylosujeme 15 výherců, kteří získají zápisné pro celý tým do květnové výzvy Do práce na kole 2021, dva výherce, kteří získají repasované kolo od Navzdory.com a jednoho výherce, který získá voucher od společnosti Flixbus. Výherce budeme informovat prostřednictvím e-mailu.
Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři