Cesta do práce na kole se mění každým okamžikem. Je potřeba si dát pozor, aby přední kolo nesjelo do koleje od šaliny. Auta jezdí nebezpečně blízko a rychle. Každé ráno cítíte, jak se probouzí jaro, vaše tělo i vaše mysl. Jste tady a teď. Jste součástí města, jste součástí Brna! Jste homo cykliens, člověk cyklistický a pot ani vítr ve vlasech vám nejsou cizí.

Už poosmé Nadace Partnerství koordinuje brněnskou kampaň Do práce na kole. Užijte si s kolegy měsíc jízdy, odpočněte si při speciálních akcích na triko a těšte se na vítězné ceny.

Bezmotorový měsíc uvede již klasicky Velká jarní cyklojízda tentokrát na téma doba šlapací, kterou ve čtvrtek 25. dubna pro brněnské cyklisty odstartuje spolek Brno na kole z Moravského náměstí. V průběhu květnové soutěžní kampaně se můžete těšit na Kafe na triko od KofiKofi, Výstavu na triko v Domě umění, na Kino Art na triko. Hlavním partnerem brněnské kampaně je Thermo Fisher Scientific.

Na slavnostním vyhlášení 6. června v Otevřené zahradě bude předána hlavní cena od Cyklospecialit – skládací kolo Brompton, kterou získá vylosovaný výherce se stoprocentní dojížďkou v kategorii pravidelnost. Za měsíc v pedálech vás odměníme dalšími cenami – vstupenkami do vily Tugendhat od Muzea města Brna, poukazem na víkendový pobyt v zařízení Cyklisté vítáni, softwarem Zoner Photo Studio a mnoha dalšími.
Chcete to taky zkusit? Na kole, na longboardu, pěšky, v běžeckých botách, sami se sebou, společně se svými kolegy. Prostě v květnu jinak?

Akce

Výhry

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři
Pod záštitou