Aplikace

Stáhněte si aplikaci:

UrbanCyclers: Android | IOS

Na kole Prahou: Android | IOS

SuperLife: Android | IOS

Návod na propojení aplikace UrbanCyclers a Na kole Prahou se soutěží Do práce na kole 2017:

1) Ve webovém prohlížeči na mobilním telefonu se přihlašte ke svému účtu na https://dpnk.dopracenakole.cz/cs/aplikace/
2) Klikněte na odkaz „Propojit s UrbanCyclers“ nebo „Propojit s Na kole Prahou“.
3) Aplikace se spustí a propojí se soutěží. Pokud není nainstalována, nabídne se vám ke stažení.
4) Na obrazovce s projetou jízdou pak budete mít možnost odeslat jízdu do soutěže.

 

Se systémem Do práce na kole bude propojená také aplikace SuperLife, přičemž soutěžící se do systému DPNK hlásí přímo z aplikace.

Postup:

  • Stáhněte si aplikaci Superlife v Google Play nebo v App Store.  Zaznamenejte svou cestu a před uložením zaškrtněte, že jde o cestu „Do práce na kole“.
  • V následující obrazovce už jen vyberete, jestli jste jeli do práce nebo z práce a vyplníte své přihlašovací údaje (ty si aplikace sama zapamatuje)
  • Hotovo!

Cesta se automaticky nahraje do soutěžního systému. Není nutné nijak speciálně párovat účty – vše uděláte jednoduše přímo v aplikaci. Pak už zbývá jen jezdit/běhat/chodit! :)

Proč využít aplikaci?

Použít (nejen) během Do práce na kole aplikaci UrbanCyclers anebo Na kole Prahou se vyplatí z mnoha důvodů:

Ušetříte čas – ujetou trasu a vzdálenost vám aplikace načte přímo do systému Do práce na kole a nemusíte už trávit žádný další čas na webu vyplňováním vašich jízd.
Ulehčíte si jízdu – pokud si nejste jistí, kudy se právě v městském provozu vydat, anebo chcete vyzkoušet jinou trasu než jezdíte obvykle, aplikace vám během pár sekund najde tu nejrychlejší, nejpříjemnější, anebo prostě pro Vás optimální trasu (podle Vámi zadaných kritérií) a odnaviguje Vás až do cíle.
Můžete pomoci ostatním cyklistům i městu při plánování nové cykloinfrastruktury – pomocí aplikace můžete upozornit na problematická místa na cestě.
Bude vás to více bavit a motivovat – podle toho, jak často, kolik kilometrů, ale i třeba jak moc do kopců na kole jezdíte, získáváte v rámci aplikace různé odznaky (nezávisle na Do práce na kole).

Generální partneři
Národní partneři
Za finanční podpory a pod záštitou
Mediální partneři