Trika

Termíny odesílání triček a nákrčníků

Pro všechny účastníky zaregistrované od 1. února do 28. února budeme rozesílat balíčky s tričky v rozmezí 4. 3. – 10. 3.

Další vlny a termíny odesílání:

1. března – 31. března: rozesílka balíčků 13. 4. – 17. 4.

1. dubna – 15. dubna: rozesílka balíčků 26. 4. – 28. 4.

16. dubna – 30. dubna: rozesílka balíčků 7. – 11. 5.

Můžete se zaregistrovat i od 1.  do 7. května, tričko už ale nedostanete.

Rozesílka balíčků z poslední dubnové vlny (důvody viz níže) se uskuteční 5., 6. a 7. 6.

Omlouváme se za komplikace.

Tričko z biobavlny a s ekologickým potiskem od MERCHYOU získá každý účastník registrovaný do hlavní květnové výzvy, ať už jezdí, chodí nebo běhá. Velikost vybírejte podle rozměrů uvedených ve velikostní tabulce níže. 

Trika zároveň slouží jako volná vstupenka na tzv. Akce na triko, konající se v soutěžních městech v průběhu výzvy.

Trika doporučujeme prát naruby, na 30 °C a nedávat do sušičky.

Pozn.: Expedice poslední vlny trik byla zpomalena částečným odsunem balícího a odesílacího týmu do karantény. Zpomalení způsobil také rekordní zájem o výzvu v posledních dnech registrace. Trika se vyrábějí v reálném čase, a tak se stalo, že některé velikosti na skladě prostě došly. Trička už jsou ale ve výrobě a poslední z nich budeme rozesílat první týden v červnu. Budou to trika za odměnu. Moc se omlouváme za komplikace. Pokud chcete jít na akci “na triko”, můžete se (po domluvě se svým městským organizátorem) prokázat třeba ukázkou vašeho zápisu jízd, loňským trikem, nebo jen informací, že vám balíček naší vinou nedorazil. Pokud je vám líto, že se nemůžete vyfotit jako pracovní kolektiv, nebojte, i v červnu to půjde a navíc už bude jistě teplo.

Chtěli byste rozšířit svůj šatník třeba o mikinu Do práce na kole? Koukněte na nabídku v benefičním e-shopu AutoMatu.

Nákrčník

Chcete ochránit svůj krk před nepříznivým počasím stylově? Letos si opět můžete místo soutěžního trika vybrat soutěžní nákrčník. Ten bude, stejně jako triko, sloužit jako volná vstupenka na Akce na triko.

Ekologický potisk trik a nákrčníků zajistila tiskárna MERCHYOU a přiveze vám je GLS Czech.

Soutěžní trika a nákrčníky pro váš tým budou odesílány v jednom startovním balíčku na adresu vašeho zaměstnavatele, kterou jste vyplnili při registraci. Na obálce startovního balíčku budou uvedena jména všech doposud zaregistrovaných soutěžících vašeho týmu.

Přebírání balíčků

Díky službě GLS bude jeden z účastníků z firmy/pobočky informován o doručení balíčku s tričky, samolepkami a Cyklonovinami předem pomocí SMS a bude mít možnost změnit místo i čas doručení. Pokud máte firemního koordinátora, může upravit adresáta balíčku on, a pokud ne, můžete se jím stát. Pokud nikdo nezvolí konkrétního adresáta, bude na balíčku jméno a kontakt náhodně vybraného člena jednoho z týmů (jako tomu bylo vždy).

Velikostní tabulky

Nejste-li si jisti, kterou velikost zvolit, podívejte se do velikostních tabulek. (Rozměry jsou uvedené v centimetrech).

Dámské triko

Pánské triko

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři