Trika

 

Termíny odesílání triček a nákrčníků

Pro všechny účastníky zaregistrované do 1. dubna bude rozvoz triček probíhat v období od 9. dubna do 19. dubna.

Pro zaregistrované v období od 2. dubna do 15. dubna bude rozvoz triček probíhat od 22. dubna do 30. dubna.

Pro zaregistrované v období od 16. dubna do 30. dubna bude rozvoz triček probíhat od 2. května do 9. května.

Líbí se vám trika a chtěli byste si rozšířit sbírku o loňské modely nebo si třeba pořídit mikinu Do práce na kole? Koukněte na nabídku v benefičním e-shopu AutoMatu.

 

Tričko z biobavlny a s ekologickým potiskem od MERCHYOU získá každý účastník registrovaný do hlavní květnové výzvy, ať už jezdí, chodí nebo běhá. Velikost vybírejte podle rozměrů uvedených ve velikostní tabulce níže. Číslování dámských velikostí se od loňska změnilo, prosím, zkontrolujte přesné rozměry. Pokud jste loni měla M, tak vám letos zřejmě sedne S. A to nemusíte ani hubnout. 

Trika zároveň slouží jako volná vstupenka na tzv. Akce na triko, konající se v soutěžních městech v průběhu výzvy.

Pozn.: Trika doporučujeme prát naruby, na 30 °C a nedávat do sušičky.

Nákrčník

Chcete ochránit svůj krk před nepříznivým počasím stylově? Letos si opět můžete místo soutěžního trika vybrat soutěžní nákrčník. Ten bude, stejně jako triko, sloužit jako volná vstupenka na Akce na triko. Loňský nákrčník:

Nákrčník 2019

Ekologický potisk trik a nákrčníků zajistila tiskárna Merchyou a přiveze vám je GLS Czech.

Soutěžní trika a nákrčníky pro váš tým budou odesílány v jednom startovním balíčku na adresu vašeho zaměstnavatele, kterou jste vyplnili při registraci. Na obálce startovního balíčku budou uvedena jména všech doposud zaregistrovaných soutěžících vašeho týmu.

Přebírání balíčků

Díky nové službě GLS bude jeden z účastníků z firmy/pobočky informován o doručení balíčku s tričky předem a bude mít možnost změnit místo i čas doručení. Pokud máte firemního koordinátora, může upravit adresáta balíčku on, a pokud ne, můžete se jím stát. Pokud nikdo nezvolí konkrétního adresáta, bude na balíčku jméno a kontakt náhodně vybraného člena jednoho z týmů (jako tomu bylo vždy).

Velikostní tabulky

Nejste-li si jisti, kterou velikost zvolit, podívejte se do velikostních tabulek. (Rozměry jsou uvedené v centimetrech).

Dámské triko

Pánské triko

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři
Pod záštitou