Výhry a slevy

Podívejte se, jaké slevy a výhry čekají na účastníky Do práce na kole 2021.

Výhry celorepublikové soutěže

Na této stránce naleznete výhry pro celorepublikové vítěze v kategoriích pravidelnost a Cyklozaměstnavatel roku. Další výhry můžete postupně najít i na webových stránkách města, pod kterým jste se zaregistrovali a to v sekci Výhry.

 

Pro 15 týmů 30% sleva na nákup zboží na azub.cz

Tahle skvělá uherskobrodská firma AZUB BIKE šíří svými produkty slávu šikovných českých ručiček do celého světa. Vyrábějí lehokola a dále prodávají skládací kola Tern (i v elektro verzi!) a jsou také distributorem vodotěsných brašen ORTLIEB, kožených i nekožených sedel a doplňků Brooks a také dětských a nákladních vozíků Burley. Jsou našimi hrdými partnery již několik let a i letos se můžete těšit na jejich nadílku.

   

 

Mojekolo věnuje slevové vouchery na nákup v celkové hodnotě 39 000 Kč

Svého miláčka už máte (tím myslíme kolo), ale rádi byste si na něj pořídili i něco extra? Tak pak je tato výhra přímo pro vás. Vybírat budete moci z celé a široké nabídky obchodu Mojekolo. Kromě kol a elektrokol najdete v sortimentu e-shopu a 9 kamenných prodejen cyklo oblečení, tretry, helmy, světla a tisíce dalších cyklo doplňků i komponentů.

mojekolo  

 

25 stylových mikin s potiskem letošní výzvy od MERCHYOU

Mikiny jsou vyrobeny z organické bavlny a recyklovaného polyesteru za etických podmínek s certifikátem GOTS. Certifikátem se pyšní i ekologický potisk od MERCHYOU. Grafiku letošního ročníku výzvy, kterou bude mikina potištěna, nám vytvářela výtvarnice Toy Box.

 

Městské kolo z cyklo-dílny Unykát a poukaz v hodnotě 3000 Kč na repasi či přestavbu kola

Malá cyklo dílna na pražském Jarově staví kola na zakázku a šije je budoucímu majiteli na míru. Recykluje staré kvalitní rámy a komponenty a kombinuje je s novými díly. Dělají i citlivé repase a přestavby veteránů. Zkrátka je baví vracet kola zpět do života a vycházet přitom vstříc různorodým požadavkům a nápadům svých zákazníků. To je to, co dělá Unykát unikátním. A vy teď jedno takové vymazlené kolo můžete vyhrát. Rozhovor s Ondřejem, který pro Vás kolo sestavil, si můžete přečíst zde.

 

Unykát

 

Servisní práce pro tři vítězné týmy v celkové hodnotě 20 000 Kč od kolofixu

Až do konce roku si můžete nechat zdarma servisovat své kolo a nachystat se tak na další sezónu u našeho nového partnera – v síti cykloservisů kolofix. Každá jejich pobočka nabízí péči zkušených mechaniků, příjemnou atmosférou, dobrou kávou a wifi zdarma. A když se ti nebude chtít přijet do servisu osobně, dorazí s mobilní dílnou až k tobě na libovolnou adresu.

Kolofix   

 

16x dárkové poukazy na zájezd dle vlastního výběru pořádaný CK Kudrna v celkové hodnotě 64 000 Kč

V téhle cestovce s duší se jen tak něčeho nezaleknou! A to ani zavřených hranic! Díky jejich neutuchající píli vám teď můžeme nabídnout dárkové poukazy na zájezdy, kde budete objevovat krásy naší země. Budete překvapení, co vše se dá v Česku zažít: kudrna.cz  👍 Vyjezděte si svojí pravidelností aktivní dovolenou v Česku i ve světě!

 

Roční jízdné na nextbike pro členy vítězného týmu (max. 15 ks)

Od nextbike, české jedničky bikesharingu, získáte vouchery na jízdné v hodnotě až 14.000 Kč. Nextbike odmění členy vítězného týmu ročními tarify, díky kterým budete moci 12 měsíců využívat bikesharing zdarma. Pokud zrovna ve vašem městě nextbike ještě není, voucher můžete komukoliv darovat. Cesty městem nikdy nebyly jednodušší.

     

 

Zpáteční otevřená jízdenka s FlixBusem po Evropě pro každého člena vítězného týmu!

Pokud situace a pandemie dovolí, FlixBus je připraven obnovit největší síť dálkových autobusových spojů v Evropě. Odměňte se za vítězství v týmové soutěži výletem do vaší vysněné destinace, ať už je to na jihu v Itálii, na severu ve Skandinávii, na Ukrajině nebo třeba ve Francii. Aktuální nabídku spojů najdete vždy na www.flixbus.cz.

Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Na desítkách mezinárodních spojů dopravce nabízí možnost přepravit jízdní kolo ve speciálním nosiči.

   

 

Pro 10 vítězných týmů roční předplatné aplikace LOXPER zdarma

Zajímá vás cestování, výlety, historie a příběhy? Pak je Loxper aplikace pro vás – provede vás zábavnými trasami a procházkami, pobavíte se při plnění úkolů a ještě se dozvíte spousty místních zajímavostí. Kde bydlel v Praze Žižka? Koho proháněl Goethe ve Varech? Co dělal Napoleon v Brně? Podívejte se na www.loxper.com a naplánujte si váš zábavný výlet.

     

 

20 kusů magazínů CYKLOVÝLETY

Vydavatelství Look at It, které od roku 2016 vydává oblíbené turistické regionální magazíny, vydává novou edici DOVOLENÁ S NÁPADEM. Jednotlivé tituly nabídnou naplánované a ověřené tipy pro jednotlivce, rodiny i skupiny s různým zájmovým zaměřením. Prvním titulem je 100 stránkový magazín CYKLOVÝLETY představující 11 destinací Česka včetně navigací v QR kódech. V každé oblasti jsou 3 trasy, navržené profesionály tak, aby zaujali rekreační a zážitkové cyklisty. Vše je plánováno s ohledem na bezpečnost provozu a většina z každé trasy je vedena mimo silniční provoz. Magazín bude v prodeji od dubna 2021, více informací na www.dovolenasnapadem.cz.

 

Časopis Kondice věnuje 5 balíčků speciálů z edice Kondice v hodnotě 500 Kč

Časopis Kondice popisuje nejnovější trendy v oblasti zdravého životního stylu, nechybí ani témata týkající se péče o duši a životní pohodu. Přináší ověřené informace od nutričních specialistů, trenérek a lékařů, nechybí ani inspirace od slavných sportovců. Dále čtenářky v Kondici najdou tipy z oblasti kosmetiky, zdraví a medicíny, propracované cvičební plány, jídelníčky sestavené specialisty, chutné a výživné recepty. Na výherce čeká 5 balíčků mix speciálů z edice Kondice.

Slevy

Jezděte na sdílených kolech nextbike zdarma

Využijte zdarma kola společnosti nextbike. V květnu máte libovolný počet 30 minutových výpůjček zadarmo. Nextbike působí ve 27 zemích světa a je největším provozovatelem bikesharingu v Česku. Víc než 4 000 kol najdete v ulicích už 18 měst na široké síti stanic. Mrkněte na nextbike, stáhněte si appku a vezměte nextbike na projížďku do práce nebo třeba do parku. Promokód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru. Je nutné mít nastaven v profilu u zápisu jízd odběr newsletteru. Další rozesílka kódů proběhne 10.5. 2021.

Uvedená nabídka platí pro všechny účastníky Do práce na kole 2021, kteří uhradili startovné. A že vám newsletter nechodí? Možná jste si ve svém účastnickém profilu nezaškrtli to správné políčko. Jestli to chcete napravit, jděte do svého profilu ➡️ Změnit osobní údaje ➡️ a dole zaškrtněte: Zajímají mě akce na triko, slevové kódy i výhry a také dění v oblasti udržitelné mobility.

 

 

Poznávejte zdarma příběhy zajímavých míst při toulkách přírodou nebo městem

Loxper je aplikace, která vás (a případně i vaše děti) zvedne ze žide. Provede vás zábavnými trasami a procházkami, pobavíte se při plnění úkolů a ještě se dozvíte spousty místních zajímavostí. Stačí si v aplikaci najít zábavnou trasu vyprávějící příběh osobností, historických událostí nebo zajímavých míst a vyrazit. Trasy vás provedou nevšedními místy, doporučí vám zajímavé lokální podniky s dobrým jídlem a pitím a obsahují také herní prvky, které prověří vaše mozky a pobaví vás. Ideální pomocník na výlet s rodinou či kamarády pro všechny účastníky květnové výzvy zdarma!

Mrkněte na loxper, stáhněte si appku a vezměte svou rodinu na výlet. Promokód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru.

Uvedená nabídka platí pro všechny účastníky Do práce na kole 2021, kteří uhradili startovné. A že vám newsletter nechodí? Možná jste si ve svém účastnickém profilu nezaškrtli to správné políčko. Jestli to chcete napravit, jděte do svého profilu ➡️ Změnit osobní údaje ➡️ a dole zaškrtněte: Zajímají mě akce na triko, slevové kódy i výhry a také dění v oblasti udržitelné mobility.

 

Vouchery na 500 Kč na využití sdílených vozů Autonapůl pro všechny

Celý květen budete šlapat jako o život, my to víme. Jezdit do práce na kole je totiž skvělé, zdravé a ohleduplné k našemu okolí. Možná jezdíte na kole všude, nejspíš jezdíte občas i MHD, ale třeba by se vám někdy hodilo i auto – protože auto je sice špatný pán, ale občas může být dobrým sluhou. Tak proč nevyzkoušet snadný, výhodný a ohleduplný carsharing? Jedno sdílené auto Autonapůl totiž umí nahradit 15-17 soukromých aut. Díky tomu jich na ulici nemusí stát tolik a zbude více místa pro ty opravdu užitečné věci. První český carsharing Autonapůl věnuje všem účastníkům výzvy na vyzkoušení sdílených aut 500 korun.

Mrkněte na Autonapůl, zaregistrujte se a vyražte do přírody. Promokód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru.

Uvedená nabídka platí pro všechny účastníky Do práce na kole 2021, kteří uhradili startovné. A že vám newsletter nechodí? Možná jste si ve svém účastnickém profilu nezaškrtli to správné políčko. Jestli to chcete napravit, jděte do svého profilu ➡️ Změnit osobní údaje ➡️ a dole zaškrtněte: Zajímají mě akce na triko, slevové kódy i výhry a také dění v oblasti udržitelné mobility.

 

 

FlixBus: každému účastníkovi sleva 15 % a firemním koordinátorům 20 % na nákupní košík.

Pokud situace a pandemie dovolí, FlixBus je připraven obnovit největší síť dálkových autobusových spojů v Evropě. Odměňte se za účast ve výzvě výletem do vaší vysněné destinace, ať už je to na jihu v Itálii, na severu ve Skandinávii, na Ukrajině nebo třeba ve Francii. Aktuální nabídku spojů najdete vždy na www.flixbus.cz.

Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Na desítkách mezinárodních spojů dopravce nabízí možnost přepravit jízdní kolo ve speciálním nosiči.

   

 

Cykloserver | SHOCart

15 % sleva z internetových cen na cyklomapy, cykloprůvodce a cykloatlas v shocart eshopu. Při koupi zadejte slevový kód „DPNK“.

 

Pro všechny účastníky SLEVA 20 % do eshopu KONDICE

Buďte v kondici po celý rok. Sleva 20 % platí na všechny speciály a produkty z edice Kondice. Navštivte e-shop. Pro uplatnění slevy, zadejte při objednávce slevový kupón: kondice20. Sleva platí do 31.5.2021.

 

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři