Výhry a slevy

Podívejte se, jaké slevy a výhry čekají na účastníky Do práce na kole 2021.

Výhry celorepublikové soutěže

Na této stránce naleznete výhry pro celorepublikové vítěze v kategoriích pravidelnost a Cyklozaměstnavatel roku. Další výhry můžete postupně najít i na webových stránkách města, pod kterým jste se zaregistrovali a to v sekci Výhry.

 

Pro 15 týmů 30% sleva na nákup zboží na azub.cz

Tahle skvělá uherskobrodská firma AZUB BIKE šíří svými produkty slávu šikovných českých ručiček do celého světa. Vyrábějí lehokola a dále prodávají skládací kola Tern (i v elektro verzi!) a jsou také distributorem vodotěsných brašen ORTLIEB, kožených i nekožených sedel a doplňků Brooks a také dětských a nákladních vozíků Burley. Jsou našimi hrdými partnery již několik let a i letos se můžete těšit na jejich nadílku.

   

 

Mojekolo věnuje slevové vouchery na nákup v celkové hodnotě 39 000 Kč

Svého miláčka už máte (tím myslíme kolo), ale rádi byste si na něj pořídili i něco extra? Tak pak je tato výhra přímo pro vás. Vybírat budete moci z celé a široké nabídky obchodu Mojekolo. Kromě kol a elektrokol najdete v sortimentu e-shopu a 9 kamenných prodejen cyklo oblečení, tretry, helmy, světla a tisíce dalších cyklo doplňků i komponentů.

mojekolo  

 

25 stylových mikin s potiskem letošní výzvy od MERCHYOU

Mikiny jsou vyrobeny z organické bavlny a recyklovaného polyesteru za etických podmínek s certifikátem GOTS. Certifikátem se pyšní i ekologický potisk od MERCHYOU. Grafiku letošního ročníku výzvy, kterou bude mikina potištěna, nám vytvářela výtvarnice Toy Box.

 

Servisní práce pro tři vítězné týmy v celkové hodnotě 20 000 Kč od kolofixu

Až do konce roku si můžete nechat zdarma servisovat své kolo a nachystat se tak na další sezónu u našeho nového partnera – v síti cykloservisů kolofix. Každá jejich pobočka nabízí péči zkušených mechaniků, příjemnou atmosférou, dobrou kávou a wifi zdarma. A když se ti nebude chtít přijet do servisu osobně, dorazí s mobilní dílnou až k tobě na libovolnou adresu.

Kolofix   

 

16x dárkové poukazy na zájezd dle vlastního výběru pořádaný CK Kudrna v hodnotě 4 000 Kč

V téhle cestovce s duší se jen tak něčeho nezaleknou! A to ani zavřených hranic! Díky jejich neutuchající píli vám teď můžeme nabídnout dárkové poukazy na zájezdy, kde budete objevovat krásy naší země. Budete překvapení, co vše se dá v Česku zažít: kudrna.cz  👍 Vyjezděte si svojí pravidelností aktivní dovolenou v Česku i ve světě!

 

Roční jízdné na nextbike pro členy vítězného týmu (max. 15 ks)

Od nextbike, české jedničky bikesharingu, získáte vouchery na jízdné v hodnotě až 14.000 Kč. Nextbike odmění členy vítězného týmu (max. 15) ročními tarify, díky kterým budete moci 12 měsíců využívat bikesharing zdarma. Pokud zrovna ve vašem městě nextbike ještě není, voucher můžete komukoliv darovat. Cesty městem nikdy nebyly jednodušší.

     

 

Zpáteční otevřená jízdenka s FlixBusem po Evropě pro každého člena vítězného týmu!

Pokud situace a pandemie dovolí, FlixBus je připraven obnovit největší síť dálkových autobusových spojů v Evropě. Odměňte se za vítězství v týmové soutěži výletem do vaší vysněné destinace, ať už je to na jihu v Itálii, na severu ve Skandinávii, na Ukrajině nebo třeba ve Francii. Aktuální nabídku spojů najdete vždy na www.flixbus.cz.

Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Na desítkách mezinárodních spojů dopravce nabízí možnost přepravit jízdní kolo ve speciálním nosiči.

   

 

Vouchery na 500 Kč na využití sdílených vozů Autonapůl pro všechny

Celý květen budete šlapat jako o život, my to víme. Jezdit do práce na kole je totiž skvělé, zdravé a ohleduplné k našemu okolí. Možná jezdíte na kole všude, nejspíš jezdíte občas i MHD, ale třeba by se vám někdy hodilo i auto – protože auto je sice špatný pán, ale občas může být dobrým sluhou. Tak proč nevyzkoušet snadný, výhodný a ohleduplný carsharing? Jedno sdílené auto totiž umí nahradit 4 až 10 soukromých aut. Díky tomu jich na ulici nemusí stát tolik a zbude více místa pro ty opravdu užitečné věci. První český carsharing Autonapůl věnuje všem účastníkům výzvy na vyzkoušení sdílených aut 500 korun.

 

 

Časopis Kondice

Můžete se těšit na 5 balíčků speciálů.

Slevy

Jezděte na sdílených kolech nextbike zdarma

Využijte zdarma kola společnosti nextbike. V květnu máte libovolný počet 30 minutových výpůjček zadarmo. Nextbike působí ve 27 zemích světa a je největším provozovatelem bikesharingu v Česku. Víc než 4 000 kol najdete v ulicích už 15ti měst na široké síti stanic. Mrkněte na nextbike, stáhněte si appku a vezměte nextbike na projížďku do práce nebo třeba do parku. Promokód obdrží všichni účastníci výzvy v newsletteru.

Uvedená sleva platí pro všechny účastníky Do práce na kole 2021, kteří uhradili startovné. Unikátní kód rozešleme v newsletteru. A že vám newsletter nechodí? Možná jste si ve svém účastnickém profilu nezaškrtli to správné políčko. Jestli to chcete napravit, jděte do svého profilu ➡️ Změnit osobní údaje ➡️ a dole zaškrtněte: Chci dostávat e-mailem soutěžní novinky, informace o akcích a pozvánky do dalších ročníků soutěže.

 

20% sleva na letní putování po vinařských stezkách

Do práce na kole a po práci na kolo… a na víno. Seriál Krajem vína cykloturistických akcí jako stvořený pro milovníky přírody, vína i kola. Třetí červencovou sobotu vás v Dolních Věstonicích a okolí čeká další z výletů po vinařských stezkách, který je určený pro cyklisty i pěší, pro zdatné turisty i rodiny s dětmi! Objevte tajemství vinných sklepů, ochutnejte místní speciality a vyhrajte zajímavé ceny v cíli. Připravili jsme pro vás dvě trasy pro cyklisty a jednu pro pěší, na nichž vás čekají zastávky v tradičních vinařských sklípcích i u zajímavých turistických cílů. Letní putování krajinou s krásnými výhledy na Pálavu zakončíme v Dolních Věstonicích na Habánském náměstí, kde vás uchvátí hudbou, vínem i místními specialitami. Pro cyklonadšence je letní putování v oficiálním tričku Do práce na kole 2021 o 20 % levnější. Přijeďte na jeden z nejkrásnějších okruhů po vinařských stezkách a nasajte jižanskou, přímořskou energii v naší vlasti kousek od Brna. Podmínkou je tričko nebo nákrčník Do práce na kole. Více informací zde.

 

FlixBus: každému účastníkovi sleva 15 % a firemním koordinátorům 20 % na nákupní košík.

Pokud situace a pandemie dovolí, FlixBus je připraven obnovit největší síť dálkových autobusových spojů v Evropě. Odměňte se za účast ve výzvě výletem do vaší vysněné destinace, ať už je to na jihu v Itálii, na severu ve Skandinávii, na Ukrajině nebo třeba ve Francii. Aktuální nabídku spojů najdete vždy na www.flixbus.cz.

Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Na desítkách mezinárodních spojů dopravce nabízí možnost přepravit jízdní kolo ve speciálním nosiči.

   

 

Cykloserver | SHOCart

15 % sleva z internetových cen na cyklomapy, cykloprůvodce a cykloatlas v shocart eshopu. Při koupi zadejte slevový kód „DPNK“.

 

Časopis Kondice

Sleva 20 % do e-shopu Kondice. V objednávce zadejte slevový kód: KONDICE20.

 

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
GLS
Národní partneři
Mediální partneři