Pravidla Zářijové výzvy - Do práce na kole

Pravidla Zářijové výzvy

Letošní Zářijová výzva Do práce na kole je určena pro jednotlivé zaměstnance a hlásit se můžete z celé ČR (i ze zahraničí). Jako vždy vypisujeme pouze jednu soutěžní kategorii a tou je Pravidelnost jednotlivců. Pro ty soutěživější z vás bude k dispozici také informativní žebříček výkonnosti, abyste se mohli vzájemně hecovat.

  1. Výzva se odehrává v termínu 13.- 26. 9. 2022.
  2. Je určena jednotlivcům, kteří se zaregistrují od 1. 9. do 15. září 2022 prostřednictvím registračního systému.
  3. Každý účastník musí zaznamenávat své jízdy na kole, svou chůzi či běhání pomocí mobilní aplikace Do práce na kole, Cyclers, Strava, Na kole Prahou či ručním nahráním GPX souborů z jiných aplikací. Třetí možností je ruční vyplnění typické trasy v registračním systému.
  4. Ručně můžete své cesty či cvičení zaznamenat nejpozději do středy 29. září 2022, 23:59 hod.
  5. Do výzvy se započítává jakákoliv cesta, kterou účastník uskuteční na kole, koloběžce či pěšky. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě.
  6. Započítávají se i kombinované cesty, které jsou zčásti vykonávány vlastní silou a jinými dopravními prostředky (vlak, tramvaj, autobus, auto). V případě kombinované trasy lze započítat pouze tu část cesty, která byla podniknuta vlastními silami. Do výzvy se rovněž započítává domácí cvičení (např. jóga či rotoped).
  7. Ze všech účastníků výzvy, kteří jsou v den vyhodnocení výzvy odběrateli newsletteru Do práce na kole (přihlásit k odběru se lze v průběhu registrace či později v nastavení účtu) a splňují procento pravidelnosti nad 66 %, vylosujeme 15 výherců, kteří získají startovné pro celý tým do květnové výzvy Do práce na kole 2022. Výherce budeme informovat prostřednictvím e-mailu.
Výzvu pořádá
Generální partner
Národní partneři
Mediální partneři