Pražskou kampaň organizuje již sedmým rokem iniciativa Auto*Mat, která je zároveň hlavním celorepublikovým pořadatelem Do práce na kole. Auto*Mat se dlouhodobě snaží o zlepšování podmínek pro život ve městě a tedy i pro městskou cyklistiku, pravidelně pořádá Velké cyklojízdy a také největší komunitní slavnost v ČR Zažít město jinak.

Cyklistickou sezónu v Praze letos odstartujeme 22. dubna Velkou jarní cyklojízdou. Před začátkem soutěžního měsíce se můžete těšit ještě na snídani servírovanou přímo na cyklostezkách, 18. května zase na občerstvení v podobě kávy zdarma v rámci akce Kafe na triko. A o co letos soutěžíme? Ceny budou jako každým rokem lákavé. Kolo s designem dle vlastního výběru z konfigurátoru Kolos od Citybikes, dvě noci pro dva i s večeří v Hotelu Diplomat si budou moci užít ti nejúspěšnější v kategoriích pravidelnost a výkonnost. Koloběžku Mibo od společnosti RedRabbit a Monitory Philips od firmy MMD získají nejlepší Cyklozaměstnavatelé roku 2017. Závěrečný večírek s předáním cen se uskuteční tradičně začátkem června. O podrobnostech vás budeme včas informovat.

Praha

Novinky

Dubnové snídaně pro cyklisty a běžce 11., 19. a 24. 4.

Dubnové snídaně pro cyklisty a běžce 11., 19. a 24. 4.

Už jste se přihlásili do soutěže Do práce na kole nebo stále váháte? Ať už brázdíte pražské cyklostezky organizovaně nebo ne, můžete si s námi dát zdarma snídani jako poděkování, že ulevujte životnímu prostředí. Během dubna uspořádá spolek Auto*Mat, organizátor soutěže Do práce na kole, společně s pražským magistrátem v…
Generální partneři
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři