Ostrava

Vážení soutěžící,

statutární město Ostrava se i v roce 2020 ujme organizace soutěže Do práce na kole v našem městě. Doufáme, že jste příjemně naladěni a těšíte se na květen, kdy soutěž započne.

„Mám radost, že můžeme opět spolupořádat za město tuhle soutěž, která propaguje aktivní dojíždění do zaměstnání jako alternativu k dojíždění osobním automobilem. Vloni nás velmi potěšil zvýšený zájem soutěžících a věřím, že tento rok jich bude minimálně jednou tolik,“ řekla náměstkyně ostravského primátora Kateřina Šebestová.

V Ostravě budou oceněni cyklisté, chodci a běžci v kategoriích „TÝMOVÁ PRAVIDELNOST 2020“, „VÝKONNOST JEDNOTLIVCŮ 2020“ a „Běhej pro dobrou věc 2020 - Ostrava“. Stejně jako vloni pro ně budou připraveny hodnotné ceny. Registrace do soutěže proběhnou ve třech vlnách. První vlna během měsíce března je cenově nejvýhodnější, druhá a třetí vlna bude následovat v dubnu.

Ostravské novinky budeme zveřejňovat na webu www.zdravaova.cz nebo facebookové skupině Do práce na kole Ostrava https://www.facebook.com/groups/DPNKOstrava/

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
Hello Bank
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři
Pod záštitou