Otrokovice

Společně se města Zlín a Otrokovice zapojí již 9. rok v motivační květnové soutěži DPNK 2022.
V rámci výzvy lze zapisovat jakoukoliv cestu do práce či z práce, kterou účastník uskuteční na bezmotorovém dopravním prostředku (kolo, koloběžka, skate…), případně pěšky či poklusem. Povolena jsou i elektrokola. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě. Minimální délka trasy v jednom směru musí činit alespoň 1,5 km.
V případě práce z domova (home office) lze místo cesty do/z práce zapsat také zdravotní procházku/vyjížďku či jinou bezmotorovou cestu.

Slavnostní vyhlašování výsledků je naplánováno letos na čtvrtek 9. června 2022 ve Zlíně na náměstí Míru. Od 16.00 bude program a od 17.00 slavnostní losování a předávání výher. Těší se na Vás organizátoři :-)

Iniciativa CykloZLÍN a zástupci měst Zlín a Otrokovice plánují pro soutěžící různé akce ZDARMA, jako například Káva na triko, Zmrzlina na triko, Snídaně na triko, Kontrolní prohlídka kola atd. a hlavně zajištění co nejlepších cen. Květnové akce, ale i výhry, které můžete získat PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME !

Cílem kampaně DO PRÁCE NA KOLE je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne.

Regionální dotazy pište na cyklozlin@email.cz, nebo volejte 721 470 315
Přihlaste se na https://www.facebook.com/groups/DPNKZlinOtrokovice
Jak se vyhlašovaly výsledky DPNK 2020 a odměňovalo zjistíte na: http://www.cyklozlin.cz/vyhlaseni-vysledku-dpnk-2020-ve-zline/

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
Komerční banka Bikero GLS
Národní partneři
Mediální partneři