Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

Celý květen do práce na kole, koloběžce či pěšky – to je výzva, kterou už desátým rokem přijímají tisíce účastníků z celé republiky. K pořadatelským městům se letos poprvé připojuje i Valašské Meziříčí.

Cílem oblíbené výzvy je šetřit životní prostředí, zlepšit kondici účastníků a také pomocí dat o zapsaných cestách zlepšovat (cyklo)infrastrukturu ve městě.

Do akce se zapojují především týmy, které oceňují společnou zábavu s kolegy, hecování a překonávání se a také zpestření běžného pracovního dne - využijte možnosti oslovit svého zaměstnavatele, ať vás podpoří. Sestavit tým ale můžete i s rodinou či kamarády. Pro účastníky jsou během května připravené různé společenské akce a nakonec také závěrečné vyhlášení s předáním cen.

Každý účastník také v rámci startovného získá tričko z biobavlny s originálním potiskem, které mu poslouží jako vstupenka na akce "na triko".

Registrace se otevírá 1. března (využijte včasné registrace v průběhu března, která je cenově výhodnější). Samotná výzva a zapisování cest do systému (ručně nebo pomocí aplikace) pak startuje 1. května 2020. Informace o tom, jak se registrovat, najdete na těchto stránkách.

Více informací s Vámi budeme sdílet na https://www.facebook.com/groups/DPNKValMez/

Pojďte s námi do toho!

Výzvu pořádá
auto*mat
Generální partner
Hello Bank
Národní partneři
Lokální partneři
Mediální partneři
Pod záštitou