Valašské Meziříčí - Do práce na kole
Valašské Meziříčí

Do práce na kole ve Valmezu 2022!

Celý květen do práce na kole, koloběžce či pěšky – to je výzva, kterou už jedenáctým rokem přijímají tisíce účastníků z celé republiky a stovky lidí z Valmezu o okolí. Cílem oblíbené výzvy je šetřit životní prostředí, zlepšit si kondici a také pomocí dat o zapsaných cestách zlepšovat (cyklo)infrastrukturu ve městě.

Do výzvy se zapojují především týmy, které oceňují společnou zábavu s kolegy, hecování a překonávání se a také zpestření běžného pracovního dne - využijte možnosti oslovit svého zaměstnavatele, ať vás podpoří. Sestavit tým ale můžete i s rodinou či kamarády. V průběhu května můžete využít různé akce "na triko" a v červnu vás čeká závěrečná akce v Sokolovně, kde budou odměněni vylosované týmy s pravidelností jízd nad 66 procent. Každý účastník také v rámci startovného získá tričko z biobavlny s originálním potiskem, které mu poslouží jako vstupenka na akce "na triko".

Valašské Meziříčí se k pořadatelským městům připojuje už potřetí. V roce 2021 se zapojilo 289 soutěžících, kteří i přes deštivý květen odšlapali 67 282 kilometrů a tím ušetřili emise 8,75 tun oxidu uhličitého.

Využijte včasné registrace, čím dříve se zaregistrujete, tím budete mít nižší účastnický poplatek. Samotná výzva a zapisování cest do systému (ručně nebo pomocí aplikace) pak startuje 1. května 2022. Informace o tom, jak se registrovat, najdete na těchto stránkách.

Více informací s Vámi budeme sdílet na https://www.facebook.com/groups/DPNKValMez/

Pojďte s námi do toho!

Výzvu pořádá
Generální partner
Národní partneři
Mediální partneři
Lokální partneři