Firemní koordinátor

Firemní koordinátor je funkce, která slouží především k hromadné úhradě startovného zaměstnavatelem za zaměstnance formou faktury.

Zároveň má firemní koordinátor k dispozici nástroje, jak motivovat zaměstnance v ježdění či docházení. Firemní koordinátor může také v registračním systému vypisovat vnitrofiremní soutěž.

 

Jak se stát firemním koordinátorem a zároveň se účastnit výzvy Do práce na kole?

Pokud se výzvy aktivně účastníte, zvolte při zadávání registračních údajů v sekci Nastavení „Chci se stát firemním koordinátorem”.

 

Nechcete soutěžit ale chcete se stát firemním koordinátorem?

Pokud se soutěže nechcete účastnit (jste například účetní a potřebujete jen fakturu), registrujte se prosím jako nesoutěžící firemní koordinátor.

 

Jak uhradit startovné za kolegy a stáhnout si fakturu?

Informujte vaše zaměstnance, že za ně firma zaplatí účastnický poplatek, a že při registraci ve svém profilu v sekci „Platba” mají zvolit možnost „účastnický poplatek za mě zaplatí zaměstnavatel”.

Vy každou žádost odsouhlasíte v sekci „Schválit účastníky”. Tímto okamžikem je vytvořena objednávka na startovní balíček se soutěžním tričkem (nečekáme tedy na úhradu faktury, ale triko odesíláme dříve).

Seznam vašich zaměstnanců je třeba odsouhlasit vždy před koncem každé ze 3 registračních vln! Schválením totiž spouštíte proces výroby a odeslání soutěžních trik a zároveň se vám započte na fakturu příslušná výše účastnického poplatku.

Termíny registračních vln v roce 2019 jsou:

  1. vlna: 1. března – 31. března  (290 Kč za zaměstnance)
  2. vlna: 1. dubna – 15. dubna    (360 Kč za zaměstnance)
  3. vlna: 16. dubna – 30. dubna (420 Kč za zaměstnance)

Až budou všichni kolegové přihlášeni a odsouhlaseni, pak ze svého profilu firemního koordinátora vygenerujete fakturu se splatností 14 dní.

 

Sledujte průběžné výsledky a motivujte svoje kolegy

Firemní koordinátor má přístup do systému Do práce na kole, kde může sledovat průběžné výsledky všech vašich zaměstnanců a týmů. Firemní koordinátor může také vypisovat libovolnou vnitrofiremní soutěž, ke které mu systém dodá výsledky.

 

V případě, že si nevíte rady, napište nám na kontakt@dopracenakole.cz.

Generální partneři
Národní partneři
Za finanční podpory a pod záštitou
Mediální partneři