Firemní koordinátor

Firemní koordinátor je funkce, která slouží především k hromadné úhradě startovného zaměstnavatelem za zaměstnance formou faktury.

Zároveň má firemní koordinátor k dispozici nástroje jak motivovat zaměstnance v ježdění či docházení. Firemní koordinátor může v registračním systému vypisovat vnitrofiremní soutěž.

 

Jak se stát  firemním koordinátorem a zároveň se účastnit soutěže Do práce na kole?

Pokud se soutěže aktivně účastníte, zvolte při zadávání registračních údajů v sekci Nastavení „Chci se stát firemním koordinátorem”.

 

Nechcete soutěžit ale chcete se stát firemním koordinátorem?

Pokud se soutěže nechcete účastnit (jste například účetní a potřebujete jen fakturu), registrujte se prosím jako nesoutěžící firemní koordinátor.

 

Jak uhradit startovné za kolegy a stáhnout si fakturu?

Informujte vaše zaměstnance, že za ně firma zaplatí účastnický poplatek, a ať při registraci ve svém profilu v sekci „Platba” zvolí možnost „účastnický poplatek za mě zaplatí zaměstnavatel”.

Vy každou žádost odsouhlasíte v sekci „Schválit účastníky”. Tímto okamžikem je vytvořena objednávka na startovní balíček s trikem (nečekáme tedy na úhradu faktury, ale triko odesíláme dříve).

Seznam vašich zaměstnanců je třeba odsouhlasit vždy před koncem každé ze 3 registračních vln! Schválením totiž spouštíte proces výroby a odeslání soutěžních trik a zároveň se vám započte na fakturu příslušná výše účastnického poplatku.

Termíny registračních vln jsou:

  1. vlna: 1. března – 3. dubna
  2. vlna: 4. dubna – 17. dubna
  3. vlna: 18. dubna – 30. dubna

Až budou všichni kolegové přihlášeni a odsouhlaseni, pak ze svého profilu firemního koordinátora vygenerujete fakturu se splatností 14 dní.

 

Sledujte průběžné výsledky a motivujte svoje kolegy

Firemní koordinátor má přístup do systému Do práce na kole, kde může sledovat průběžné výsledky všech vašich zaměstnanců a týmů. Firemní koordinátor může také vypisovat libovolnou vnitrofiremní soutěž, ke které mu systém dodá výsledky.

 

V případě, že si nevíte rady, napište nám na kontakt@dopracenakole.cz.

Generální partneři
Národní partneři
Za finanční podpory a pod záštitou
Mediální partneři